Narożnik FOCUS


Rozmiary produktu

Wymiar 270 x 225
Powierzchnia spania 200 x 143 cm

Opis produktu


Narożnik wykonany na spreżynie i piance HR.

Narożnik rozkłada się do spania i ma pojemnik na pościel . 

NAROŻNIK DOSTĘPNY OD RĘKI  W KOLORYSTYCE TAKIEJ JAK NA ZDJĘCIU ,

Dodatkowe schowki w Twoim domu-

Kanapa ze zbiornikiem na pościel. Koniec z problemami ze składowaniem dodatkowej pościeli. Dzięki pojemnym zbiornikom na pościel, kanapa doskonale posłuży jako zapasowy schowek.

Wygoda przede wszystkim-

Sprężyny zastosowane zarówno w siedzisku jak i oparciu. To bardzo ważna cecha każdej z naszych kanap, jednak często marginalizowana przez inne firmy. Dzięki temu po rozłożeniu obie strony kanapy dysponują płaskim i wygodnym materacem. Dzięki temu po nocy spędzonej na kanapie, obudzicie się wyspani i zrelaksowani.

Rodzaj sprężyn - BONELL + FALISTE-

To bardzo mocny i wytrzymały rodzaj sprężyn, cechujących się duża sprężystością. Dzięki nim materac na kanapie zachowuje średnią twardość, odpowiednią dla odpoczynku Twojego kręgosłupa.

Dwa lata gwarancji-

Możecie spać spokojnie na swojej nowej kanapie. Jej jakość zapewnia nasze kilkudziesięcioletnie doświadczenie, starannie wyselekcjonowani producenci.

Produkt polski-

Kanapa od Polskiego producenta. Polska jest jednym z najbardziej popularnych producentów mebli na świecie. Kupując polskie produkty wspierasz polską gospodarkę a także masz pewność wysokiej jakości produktu.


Materiał nie do zdarcia-

W sprzedawanych przez nas kanapach stosujemy materiały obiciowe z najwyższej półki. Tkanina w wybranym meblu przeszła test Martindalea z wynikiem kilkudziesięciu tysięcy cykli, co świadczy o jej wytrzymałości.

 Łatwe rozkładanie –

Prezentowany narożnik posiada specjalny automat wspomagający rozkładanie. Automat spełnia dwie funkcje, odciąża plecy użytkownika rozkładającego kanapę a jednocześnie powoduje, że przy rozkładaniu mebel nie dotyka podłogi, chroniąc ją przed uszkodzeniami.dodatkowe informacje o produkcie

Funkcja spania

Tak

Pojemnik na pościel

Tak

Rodzaj wypełnienia

Sprężyny + pianka

Poduszki w komplecie

Tak

Gwarancja

2 lata

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Narożnik FOCUS

Narożnik FOCUS

Bardzo wygodny narożnik firmy RAMETA

30 innych produktów w tej samej kategorii: