Zestaw ław CLEO


Rozmiary produktu

Szerokość 40 cm  (50)
Wysokość całkowita 45 cm  (50)


Opis produktu

Nie masz gdzie odłożyć kawy, którą właśnie pijesz? A może książka, którą właśnie czytasz, nie ma swojego stałego miejsca “pod ręką”? Jeśli tak, w Twoim salonie z pewnością przyda się ława Cleo: podwójny okrągły stolik kawowy w kolorze białym. Poręczny stolik sprawdzi się w minimalistycznych oraz nowoczesnych aranżacjach.

Biała ława Cleo z dodatkowym stolikiem ma średnicę 50 cm (stolik mniejszy odpowiednio 40 cm). Minimalistyczna ława posiada blat z wytrzymałej płyty MDF oraz stabilny stelaż trójnogi wykonany z metalu malowanego na kolor biały. Wysokość stolików to odpowiednio 50 i 45 cm.

Biała okrągła ława Cleo z mniejszym stolikiem pod spodem doskonale sprawdzi się, gdy nagle potrzebujesz dodatkowego miejsca. Świetnie prezentuje się w aranżacjach w kontrastowych kolorach (np. biało-czarnych), pastelach lub we wnętrzach, gdzie dominują proste motywy geometryczne.


Dwa lata gwarancji-

Produkt polski-

 od Polskiego producenta. Polska jest jednym z najbardziej popularnych producentów mebli na świecie. Kupując polskie produkty wspierasz polską gospodarkę a także masz pewność wysokiej jakości produktu.dodatkowe informacje o produkcie

Gwarancja

2 lata

Dostępne w innych kolorach

takOpinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Zestaw ław CLEO

Zestaw ław CLEO

Zestaw nowoczesnych ław CLEO producenta SIGNAL

30 innych produktów w tej samej kategorii: