Sofa INDIGO

Sofa INDIGO


Rozmiary produktu

Szerokość 211 cm
Powierzchnia spania 200 x 137 cm

Opis produktu

Sofa INDIGO to nowocześnie wyglądająca sofa, stworzona z zachowaniem najnowszych wytycznych estetyki. 
Sprężyny BONELL

Dodatkowy schowek w Twoim domu-

Kanapa z dużym zbiornikiem na pościel. Koniec z problemami ze składowaniem dodatkowej pościeli. Dzięki dużemu zbiornikowi na pościel, wersalka doskonale posłuży jako zapasowy schowek.

Wygoda przede wszystkim-

Sprężyny zastosowane zarówno w siedzisku jak i oparciu. To bardzo ważna cecha każdej z naszych kanap, jednak często marginalizowana przez inne firmy. Dzięki temu po rozłożeniu obie strony kanapy dysponują płaskim i wygodnym materacem. Dzięki temu po nocy spędzonej na kanapie , obudzicie się wyspani i zrelaksowani.

Rodzaj sprężyn - BONELL-

Dwa lata gwarancji-

Możecie spać spokojnie na swojej nowej kanapie. Jej jakość zapewnia nasze kilkudziesięcioletnie doświadczenie, starannie wyselekcjonowani producenci.

Produkt polski-

Kanapa od Polskiego producenta. Polska jest jednym z najbardziej popularnych producentów mebli na świecie. Kupując polskie produkty wspierasz polską gospodarkę a także masz pewność wysokiej jakości produktu.

Materiał nie do zdarcia-

W sprzedawanych przez nas kanapach stosujemy materiały obiciowe z najwyższej półki. Tkanina w wybranym meblu przeszła test Martindalea z wynikiem kilkudziesięciu tysięcy cykli, co świadczy o jej wytrzymałości.

Łatwe rozkładanie –

Prezentowana kanapa posiada specjalny automat wspomagający rozkładanie. Automat spełnia dwie funkcje, odciąża plecy użytkownika rozkładającego kanapę a jednocześnie powoduje, że przy rozkładaniu mebel nie dotyka podłogi, chroniąc ją przed uszkodzeniami.dodatkowe informacje o produkcie

Funkcja spania

Tak

Pojemnik na pościel

Tak

Rodzaj wypełnienia

Sprężyny + pianka

Sprężyny w siedzisku i oparciu

Tak

Poduszki w komplecie

Tak

Gwarancja

2 lata

Dostępne w innych kolorach

TakOpinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Sofa INDIGO

Sofa INDIGO

Sofa o dużej powierzchni spania. Producent LINNEO

30 innych produktów w tej samej kategorii: